11

İLETİŞİMDE ZEN BİLGELİĞİ – Kocaeli Kitap Fuarında Konferans ve İmza Günü

8.Kocaeli Kitap Fuarında Aktiffelsefe İzmit olarak 14-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında  yayınlarımız ve sanat atölyemizle C 101 standında olacağız.

16 Mayıs Pazartesi 19.00 da Kocaeli Kitap Fuarında Sosyolog eğitimci Kemal Karadayı “İletişimde Zen Bilgeliği”  konferansı ile aramızda olacak. Konferans bitiminde yazarımız Aktiffelsefe İzmit standında kitabını sizler için imzalayacak. Davetlisiniz.
Yeni Yüksektepe Yayınları, kitap dünyasına “İletişimde Zen Bilgeliği”ni de ekledi. “Çatışmaları Dengeye, Anlaşmazlıkları İşbirliğine Dönüştürme Sanatı”

Eğitim düzeyimiz ne olursa olsun, iletişim her birimiz için yaşamın temel zorluklarından biri durumunda. Bir sarmal gibi büyüyen sorunlarımızın kökeninde iletişim becerilerimizin çok zayıf olması gerçeği yatıyor. Zor bir durumda nasıl konuşacağımızı, saldırı altında nasıl hareket edeceğimizi, kendimizi nasıl ifade edeceğimizi, iletişimin asıl amacına nasıl hizmet edeceğimizi, yaralamadan ve yara almadan nasıl var olabileceğimizi bilmiyoruz. Yeni Yüksektepe Yayınları, iletişim sanatının inceliklerini keşfetmek isteyen herkesi kitabın sayfalarının derinliklerinden bulunan felsefeyi anlamaya davet ediyor.

 

11


Bu yazıyı paylaşmak ister misin..